Výlet do Prahy

Výlet do Prahy 1

Obecní úřad si vás dovoluje pozvat na výlet do Prahy dne 19.6.2022.

Obecní úřad si vás dovoluje pozvat na výlet do Prahy dne 19.6.2022. V rámci tohoto výletu se vydáme  na prohlídku největšího letiště v ČR a návštěvu zábavního parku Majalandu v bezprostřední blízkosti letiště.

Čekají nás letadla na "ranweji", provoz na ploše i jedinečná záchranná technika v krátké návštěvě nejmodernější požární stanice v ČR.

Na prohlídku letiště v části Jih a Sever a cargo zóna se vydáme vyhlídkovým autobusem. Zhlédnete odbavení letadel před startem i po přistání, navádění letadel na stání. Celou návštěvu letiště Václava Havla doprovází průvodce.

Majalandu na nás čeká pno atrakcí - motýlí kolotoč, horská dráha aj.

Zájemci se přihlasí na OÚ, knihovně osobně nebo postřednictvím e-mialu. Dovolujeme si uzpozornit, že všichni zájemci musí uvést své úplné jméno, datum narození a číslo občanského průkazu nebo cestovního pasu. Uvedeným dokladem se budou všichni prokazovat při bezpečností prohlídce na letišti a tento seznam musíme zaslat na letiště v předstihu.

Přednost mají občané s trvalým pobytem v obci Milínova v případě volné kapacity v autobusu rádi přibereme i vaše kamarády ze sousedních vesnic. Z rozpočtu obce jsou hrazeny náklady na dopravu a prohlídku letiště.

Výlet Praha.pdf

Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 395 kB