Obec Milínov
Milínov

Virtuální Univerzita třetího věku

Virtuální Univerzita třetího věku  1

Obecní úřad Milínov ve spolupráci s obecní knihovnou připravil ve spolupráci s Českou zemědělskou univerzitou v Praze virtuální Univerzitu třetího věku pro zájemce z řad seniorů obce Milínov.

Obecní úřad Milínov ve spolupráci s obecní knihovnou připravil ve spolupráci s Českou zemědělskou univerzitou v Praze virtuální Univerzitu třetího věku pro zájemce z řad seniorů obce Milínov a blízkého okolí.

Jedná se o 2-letý vzdělávací přednáškový program, který je rozdělen na  4 semestry. Každý semestr trvá necelé tři měsíce. Podzimní semestr je od října do 1/2 prosince a jarní semestr začíná v únoru a končí a na konci dubna. Setkání spojené s poslechem odborné přednášky se uskuteční vždy 1x za 14 dní v úterý od 16:00h. Celé studium je po sloužení všech zkoušek zakončeno slavnostní "promocí" v aule České zemědělské univerzity. Výše školného je 400Kč/semestr.  Obec Milínov seniorům z naší obce uhradí celou částku školného na první semestr. A tak nezbývá nic jiného, než to zkrátka přijít vyzkoušet. Věřte, že je to moc příjemná aktivita a já za sebe mohu říci jenom to, že na Univerzitě třetího věku  moc rád učím. "Děvčata a kluci" jsou nejpozornější studenti z celé univerzity a jsou velmi zvídaví. 

Pokud chcete zjistit více informací o tomto projektu, tak nahlédněte na stránky e- senior a viz. https://vu3v.cz/ , kde najdete bližší informace a zejména přehled kurzů, ze kterých si budete moci vybrat.  

Pokud Vás nabídka zaujala, přijďte na informativní schůzku  v pondělí 4.9.2023 od 16:00h na OÚ. Těšíme se na setkání  Pavel Moulis a Vendul Poláčková - jako tutor programu. 

 

Pavel Moulis

starosta obce

 

Datum vložení: 22. 8. 2023 12:59
Datum poslední aktualizace: 22. 8. 2023 13:56
Autor: Pavel Moulis

GObec

GObec

ČEZ info o odstávkách elektřiny v obci

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Přihlášení k odběru zpráv

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení:

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

Interaktivni mapa

Mapa