Víceúčelové hřiště a úprava hasičské nádrže

Víceúčelové hřiště a úprava hasičské nádrže 1

V níže uvedeném příspěvku naleznete prezentaci technického řešení možné výstavby sportovního hřiště a úpravy hasičské nádrže.

Před několika týdny proběhlo na obci představení dvou projektů zásadnějšího významu pro obec.  Jedním z nich je úprava horní návsi spolu s výstavbou chodníku od horní návsi k právě dokončovanému chodníku do nové zástavby a dále realizace jednotných vjezdů k RD podél komunikace III. třídy od Nezvěstic na Lipnici. V současné době probíhá zapracování připomínek ze strany obce, SÚS Plzeňského kraje a spoluobčanů, kteří se o tento projekt zajímali. Lze předpokládat, že nejpozději v průběhu měsíce října bude hotova finální podoba technické dokumentace a bude zahájeno stavební řízení.

Druhým projektem, u kterého v současné době probíhá projednávání dotčenými orgány je výstavba sportovního hřiště za hasičskou nádrží. Spolu s přípravou technické dokumentace na toto hřiště probíhá příprava a zpracování studie na úpravu hasičské nádrže s cílem zlepšit kvalitu vody v této nádrži a upravit celé prostranství tak, aby spolu s se sportovním hřištěm v tomto místě vznikl příjemný sportovně relaxační areál pro občany obce.

V přiloženém souboru najdete prezentaci ke sportovnímu hřišti a úpravy hasičské nádrže, která byla předmětem proběhlého představení projektů. Bohužel budete již ochuzeni o velmi zajímavý výklad projektanta a následnou zajímavou diskuzi ☹

Prezentace- víceúčelové hřiště.pdf

Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 6,85 MB