Obec Milínov
Milínov

Veselé Vánoce

Veselé Vánoce 1

Vážení spoluobčané,
než dnes usednete ke štědrovečerní večeři v kruhu svých blízkých a oslavíte narození Ježíška, jako naděje časů budoucích dovolte, abych poděkoval všem, kteří se podílejí na chodu naší krásné obce.

Vážení spoluobčané,

než dnes usednete ke štědrovečerní večeři v kruhu svých blízkých a oslavíte narození Ježíška, jako naděje časů budoucích dovolte, abych poděkoval všem, kteří se podílejí na chodu naší krásné obce. Bez spolupráce s těmito konkrétními lidičkami by se nepodařilo zvládnutí toliko nových a opakujících se věcí. Konkrétně děkuji tedy zastupitelům obce Milínov za jejich aktivitu, jmenovitě, místostarostce Marcele Přibylové za pomoc a zejména za zajištění fungování Milínovské s.r.o.,  Pavlu Beránkovi za důsledné a profesionální vedení účetnictví obce, obecnímu hajnému Mírovi Kotorovi za zprávu obecních lesů, Vendule Poláčkové za provoz, v okolí jedné z nejlepších knihoven, Michalovi Holému za výbornou  údržbu zeleně v obci, Ivaně Kolmanové za administrativní podporu na OÚ, Věrce  Hýblové za péči o vzhled a pořádek  na OÚ a jeho okolí, Karlovi Hýblovi za údržbu zeleně v okolí naší obce, Lukášovi Hýblovi za technickou správu obecního bytového domu a Martinovi Peckovi za nastavení fungování úpravny vody a zajištění jejího bezproblémového provozu. Dále je potřeba zmínit a poděkovat Lucii Křišťanové za provoz Hasičského klubu s výborným pivem na čepu, Ireně Kovářové za provoz obchodu v obci s neobvykle rozsáhlým sortimentem a na závěr členům Sboru dobrovolných  hasičů, kteří v letošním roce několikrát prokázali svůj význam pro obec, jak při práci v lese či zajištění následků přívalových srážek 8. července letošního roku a celé řadě nezištné pomoci v průběhu roku. Všem těmto lidem opravdu patří velký dík za jejich práci a pomoc. Děkuji!!!

Vážení spoluobčané, přeji Vám krásné Vánoce a zejména spokojený rok 2022 prožitý ve zdraví.

Pavel Moulis

Starosta obce Milínov

Datum vložení: 24. 12. 2021 10:36
Datum poslední aktualizace: 24. 12. 2021 11:14
Autor: Pavel Moulis

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení:

Přihlášení k odběru zpráv

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů

Plzeňský kraj

Plzeňský kraj

Plzeňský kraj

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Přístup k internetu

 

internet

Interaktivni mapa

Mapa