Projekt - oprava komunikace a navazující veřejné prostranství

Projekt - oprava komunikace a navazující veřejné prostranství   1

Velmi rádi bychom vám 14.7.2021 od 17:00h představili v současné době pracovní verzi technické dokumentace revitalizace veřejných prostranství obce.

V zájmu obce je aktivně přispět, aby v nejbližší možné době došlo, k opravě komunikace přes obec, ve směru od Nezvěstic na Lipnici. V posledním půl roce již proběhlo několik snad i úspěšných jednání s vedením Plzeňského kraje a vedením SÚS Plzeňského kraje. V současné době existuje již reálná naděje na brzkou realizaci nového povrchu komunikace v obci.

Jak ze strany obce, tak i ze strany SÚS již začali přípravné práce na přípravě technického řešení opravy a revitalizace. Obec s v současné době připravuje technickou dokumentaci na výstavbu chodníku, úpravu horní návsi a jednotných vjezdů v části komunikace. SÚS  Plzeňského kraje v minulém týdnu již realizovala diagnostiku technického stavu komunikace, která je podkaldem pro další projekční práce.

Velmi rádi bychom vám 14.7.2021 od 17:00h představili v současné době pracovní verzi technické dokumentace, která zahrnuje několik samostatných částí, a to konkrétně:

• realizace jednotných vjezdů k RD od křižovatky u bývalé školy na Nezvěstice;
  • realizace prostranství před smíšeným zbožím;
  • úprava horní návsi – parkovací místa, úprava provozu (dopravního řešení) – zřejmější napojení místních komunikací na silnici III. třídy;
  • realizace vjezdů a chodníku v části obce: horní náves – křižovatka u Poláčků;
  • realizace vjezdů od Poláčků ve směru na Lipnici.

Budeme moc rádi, když si přijdete poslechnout představení projektu ze strany projektanta Ing. Vavříka. Těšíme se na viděnou a vaše konstruktivní připomínky a návrhy k TD dne 14.7. 2021 od 16:00h v zasedací místnosti OÚ.

Datum vložení: 14. 6. 2021 11:23
Datum poslední aktualizace: 14. 6. 2021 11:30