Obec Milínov
Milínov

Pozvánka do divadla nejenom pro seniory

Pozvánka do divadla nejenom pro seniory  1

V minulém týdnu se naše obec zapojila do společného projektu Plzeňského kraje a Divadla J.K. Tyla v Plzni určenému především pro seniory z regionu Plzeň – jih.. Jedná se o návštěvu divadla, resp. konkrétních představení zahrnující i dopravu z naší obce.

V minulém týdnu se naše obec zapojila do společného projektu Plzeňského kraje a Divadla J.K. Tyla v Plzni určenému především pro seniory z regionu Plzeň – jih. Projekt navazuje na pilotní projekt, který běžel již v loňském roce v regionu Plzeň – sever a těšil se velkému zájmu a pozitivnímu ohlasu. Jedná se o návštěvu divadla, resp. konkrétních představení zahrnující i dopravu z naší obce. Dalo by se říci, že pohodlněji a levněji už to ani nepůjde.

Přehled termínů a představení je uveden v příloze (376.66 kB). Jedná se o výběr představení zahrnující širokou nabídku divadelních žánrů – činohra, muzikál, opera i balet.  Je velmi důležité podotknout, že náklady na dopravu do divadla a zpět jsou z 50% hrazeny Plzeňským krajem a 50% jsou hrazeny naší obcí.  Autobus zájemce vyzvedne na autobusové zastávce v Milínově a vrátí zpět do Milínova. Zároveň je nutné podotknout, že je dohodnuté v koordinaci s Městkou policií města Plzeň výstup z autobusu přímo před divadlem a tím odpadají dlouhé přesuny mezi divadlem a místa pro parkování autobusu. 

S radostí oznamuji, že zastupitelstvo obce na svém posledním jednání odsouhlasilo i příspěvek na vstupné pro seniory (občané s trvalým pobytem v obci) ve věku od 60 let a invalidní důchodce ve výši nejnižšího vstupného na dané představení.

Zájemci o jednotlivá představení se hlásí Vendul Poláčkové v obecní knihovně osobně, prostřednictvím e-mailu knihovna@obecmilinov.cz či na telefon 723 365 375.

První představení se koná již 8. října 2022 od 14.00h. Přihlášení na toto první představení opery „Prodaná nevěsta“ je možné od dnešního dne nejpozději do konce srpna. Výběr míst je možný podle přiloženého plánku hlediště (510.24 kB). A tak na nic nečekejte!  Místa v hledišti se budou zaplňovat a pak už si nebudete až tak moc vybírat, hlediště je pro seniory v celém regionu Plzeň – jih a to nakonec není moc.

Samozřejmě se mohou divadelního představení zúčastnit i mladší ročníky, ale senioři mají přednost - to nejenom ve dveřích či v autobuse 😊

Přílohy

Přehled_divadlo 2022_2023.pdf

Přehled_divadlo 2022_2023.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 376,66 kB

08.10.2022 - VD - Prodana nevesta.pdf

08.10.2022 - VD - Prodana nevesta.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 510,24 kB
Datum vložení: 5. 8. 2022 16:00
Datum poslední aktualizace: 5. 8. 2022 16:05
Autor: Pavel Moulis

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení:

Přihlášení k odběru zpráv

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů

Plzeňský kraj

Plzeňský kraj

Plzeňský kraj

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Přístup k internetu

 

internet

Interaktivni mapa

Mapa